Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Dvoj CD Kreslíme s andílkem - pro děti

Jarmila Beranová
Cena: 480 Kč

 

NÁDHERNÉ PŘÍBĚHY, HRÁTKY S PASTELKAMI, KRESLENÍ MANDAL - Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění.

(Titul získal čestné uznání za nakladatelský přínos v oblasti literatury pro hobby v Ceně Výstaviště Lysá nad Labem na Polabském knižním veletrhu 2008)

Některé děti již znají ,,andílka“z dvojknihy ,,Barevné pohádky“ a ,,O andílkovi, který kreslil Zemi“. Všem těmto dětem a zejména těm, které dosud knihu nemají a také všem jejich vnímavým ochráncům je určeno toto volné vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební vizuální meditace. Druhé CD ,,Kreslíme mandaly“ bude dítě provázet nádhernými prožitky tance barev, jemné poezie a hudby. Vytvářením kresebných témat dojde k mimořádnému zklidnění, rozvoji kreativity, soustředění a barevné citlivosti. Při poslechu a aktivní tvorbě získá dítě pocit jistoty, nalezení sebe sama a samotný tvůrčí proces přinese relaxační a terapeutické účinky.

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra