,,Barevné pohádky", O andílkovi a další nové pohádky

pro děti 3 - 12 let
Cena: 349 Kč

 

Právě vyšlo nové upravené a rozšířené vydání oblíbené knihy Jarmily Beranové pro děti 3-6 let Barevné pohádky, a pro ty starší cca 5-12 let známý příběh O andílkovi, který kreslil Zemi a další nové pohádky - O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi. To vše exkluzívně v jedné vázané knize na křídovém papíru s barevnými ilustracemi autorky.

Již z prvního vydání Barevných pohádek před 10 lety přicházela spousta ohlasů, sami čtenáři ji nazvali ,,malou dětskou vizuální meditací", tehdy to byla první vlaštovka- I. čakrová harmonizace pro správnou relaxaci a vývoj čakrového systému dítěte. Dítě zde přijímá barevné vibrace kresebných mandal a spolu s barevnými pohádkami dochází ke zklidnění, dobrému usínání, pocitu bezpečí, jistoty a rozvoji představivosti.

Snový příběh O andílkovi, který kreslil Zemi, který byl součástí II.vydání knihy je určen trochu starším dětem, rozvíjí mimosmyslové vnímání dítěte, podporuje v něm důležité charakterové vlastnosti, jako je vztah k přírodě. k naším Zemi, lásku, upřímnost, sebevědomí. Beravné příběhy z knihy lze ztvárnit přímo do volných listů v knize, nebo tam vkládat výkresy.V poetických příbězích si dítě osvojí kresbu mandal, rozpuštění strachu, kresbu přání a schopnost učit se.

Stejně tak je tomu v příbězích O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi, s novými ilustracemi, verši a nápady pro dětské tvoření.

Nádherným doplňkem k této nové knize je dvoj CD KRESLÍME S ANDÍLKEM a také dětské čakrové mandaly (biorezonátory)- lamino kartičky. Těším se na Vaše objednávky !!!!

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra