Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Guarana BIO prášek

190g
Cena: 499 Kč

 

Guarana BIO 190g

Složení:

100% jemně mletá semena guarany BIO

Země původu :

Brazílie

Guarana je tropická dřevina pocházející z povodí Amazonky.

Guarana je zdrojem guaraninu - stimulační látky poskytující tělu energii. Dále obsahuje kofein a další energetické látky jako theobromin a theofilin ( které se nalézají také v čaji a kávě) Působí proti únavě , pomáhá udržet pozornost, je vhodná například pro řidičenebo rekonvalescenty


Název "gua-ra-na" ( warana ) v jazyce amazonských indiánů znamená " velký strom lesa ". Indiáni z povodí řek Orinoko a Rio Negro ji užívají také k tlumení bolesti a nazývyjí ji " Tajným okem ". Její semena ( tzv. guaranové oříšky ) se sklízí pouze ty, které nespadly na zem. Semena se drtí, usuší a rovnoměrně upraží. Tento prášek následně smíchají s vodou nebo jinou tekutinou.I ndiáni tento nápoj používali kromě jiného jako " Aqua branca " - nápoj válečníků, pro tlumení únavy z boje a zvýšení fyzické síly. Dalé proti bolestem hlavy, křečím, horečkám a jako již výše zmíněné energetické tonikum.

Semena obsahují 4 - 8% kofeinu.Dále baramin, tanin, amidon, teofilin, teobromin, rostlinnou silici, vitaminy skupiny B a vitamin C. Z dalších látek to jsou zejména katechinové třísloviny ( 10 - 25% ), pryskyřice, červené barvivo a malé množství oleje.

Guarana je ideální při činnostech vyžadujících plnou a dlouhou koncentraci, působí proti únavě a vyčerpání, má pozitivní vliv na potenci, podporuje mozkovou, srdeční a cévní činnost.

Ochutnejte také energy tyčinky Lifebar plus brazil a guarana BIO.
Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra