Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Vůně v obrazech II.

Pokračování originálních výkladových karet éterických olejů v léčivých mandalách s popisem
Cena: 699 Kč

 

Dlouho očekávané pokračování – druhý balíček - harmonizačních karet éterických olejů otevírá širší možnosti pro hravější, pestřejší a zároveň hlubší práci s aromaterapeutickými oleji. Obsahuje obrazy éterických olejů, které do první sady nebyly zařazeny. Balíček navíc doplňuje volná karta, díky které můžete do sady zařadit i olej, jenž vás svou vůní oslovil, ale v kartách není. Nádherné výtvarné zpracování pomocí automatické kresby Lenky Losertové se opět propojilo s texty zkušené aromaterapeutky Martiny Hanzlíkové. Karty se tak stávají laskavým průvodcem uměním aromaterapie a obohacením pro laiky i aromaterapeuty.

 

Komu udělá radost?

 

Díky své jemné a láskyplné energii jsou mandaly stejně jako vůně klíčem k srdci, využijete je pro péči o sebe, své blízké i své klienty. Spojením obou sad Vůně v obrazech I. a II. se vám výrazně rozšíří paleta působení a olejové směsi budou nové, zajímavé a inspirující.

 

Použití

Součástí balení je brožura s návodem k použití karet včetně jedné karty volné a popisem duchovních, tělesných a psychických účinků 35 éterických olejů. Rozměr celého balení: 12,9 x 17,5 cm. Rozměr karty: 10,5 x 14,8 cm.
 
 
Dodavatel: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa,
Česká republika
 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra