Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Turmeric

60 tablet
Cena: 280 Kč

 

Turmeric - bylina známá pod názvem kurkuma, patří k léčivým rostlinám, hojně využívaným nejen v ayurvédské medicíně, pro její příznivé účinky na lidský organismus. Pochází z jižní Asie, kde se k léčebným účelům využívá již po tisíciletí.

Účinky: příznivý vliv na trávicí systém, podporuje normální činnost jater, zlepšuje pružnost kloubů, působí jako antioxidant. Obsažený kurkumin je znám již od pradávna pro jeho protinádorové vlivy, napadá karcinomy a působí preventivně proti vzniku rakovinových onemocnění.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe večer po jídle.

Upozornění: tento produkt není náhradou pestré stravy, není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při neprůchodnosti žlučových cesta žlučníkových kamenech.

Uchovávejte mimo dosah dětí, nepřekračujte doporučené denní dávkování. Minimální trvanlivost: viz datum na obale - EXP (nejlépe do 1 měsíce od otevření), skladujte v suchu, nevystavujte vysokým teplotám.

Země původu: Srí Lanka

Složení: 97 % sušený mletý oddenek rostliny Turmeric, 3 % želatina

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra