Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky


DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat…


Všechny články
Facebook

MASÁŽÍTKO HLAVY

Masážítko hlavy je určeno k masáži akupresurních bodů a meridiánů.
Cena: 100 Kč

 

Masážítko hlavy vypadá velmi jednoduše, zároveň  je to velmi účinná pomůcka pro povzbuzení Vašeho těla i mysli. Jeho původ můžeme najít u australských domorodců - Aboriginců. Ti ji vyrábí v jednoduché podobě z bambusu už odedávna a používají ji k celkovému odpočinku a sexuální stimulaci. U nás se tato masírovací pomůcka stala známým terapeutickým nástrojem, zaručujícím dokonale uspokojující pocit celkového uvolnění a relaxace. Jednoduše s ní promasírujete všechny akupresurní body na hlavě, aniž byste museli znát akupunkturu. Kovová rukojeť funguje jako vodič, který v kontaktu s vaším tělem odvádí vnitřní napětí. Masážítko tak stimuluje krevní oběh v pokožce hlavy, jemnou masáží přímo u kořínků vlasů odstraňuje napětí, tlak nebo bolest. Napomáhá i růstu vlasů a celkové relaxaci.

Použití: přiložte pomůcku na temeno hlavy a pozvolna plynule stlačujte dolů, až drátky obejmou celou hlavu. Pak pokračujte  opačným směrem. Pomalými pohyby nahoru a dolů promasírujte pokožku celé hlavy.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra