Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

RŮŽENÍNOVÁ SOUPRAVA

náramek, náhrdelník, náušnice
Cena: 230 Kč

 

Náramek na gumičce.

Náhrdelník 45 cm s prodlužovacím řetízkem +5 cm.

Náušnice 2,5cm v plastové krabičce. 

 

Růženín - kámen lásky

 

čtvrtá - srdeční - čakra

Růženín je symbolem lásky, krásy a zdraví. Kamenem čtvrté čakry. Probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Pomáhá řešit citové problémy, navazovat přátelské vztahy a nesmělým projevit skrývané city. Učí nás trpělivosti. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - sobě i ostatním. Růženín je univerzální léčivý kámen dodávající životní energii. Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocech a při psychosomatických poruchách. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Ochlazuje a zklidňuje.

 

Léčebné použití: Růženín příznivě ovlivňuje stavy úzkosti a neurotické potíže. Posiluje srdeční činnost, prokrvuje pokožku, působí na nespavost, tlumí stres. Má pozitivní účinky u chorob ledvin, srdce, jater, střev, plic, genitálií - poruchy plodnosti mužů a roztroušené sklerózy. Léčí infekce močové trubice.

 

Znamení zvěrokruhu: býk, blíženci, váhy

 

Péče o kámen: u kamenů pro léčení provádíme očistu vodou po každém použití, u kamenů do bytových prostor jednou týdně. Jelikož růženín z některých lokalit, například brazilských, ztrácí na slunci barvu, nabíjíme jej raději, sice delší dobu, nicméně na nepřímém slunci. Oživující energii v nich můžeme ještě čas od času podpořit, přechováme-li je na drůze křišťálu nebo ametystu.    

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra