Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

NÁRAMEK - KŘIŠŤÁL

Náramek na gumičce.
Cena: 120 Kč

 

délka 16 cm, vel. cca 9 mm

Křišťál je nejuniverzálnější ze všech krystalů.

Je symbolem světla, průzračnosti duše a síly léčivé energie. Přijímá a vysílá energii zároveň; vyrovnává, stává se zrcadlem naší duše. Jeho jasný, přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy. Spojuje nás s absolutnem a s pramenem prapůvodní energie, která se skrývá v hloubi každé duše. Je všude ve světě ceněn jako meditativní kámen. V magické oblasti křišťál odporuje veškerému zlu, neutralizuje negativní energii a černou magii, podporuje jasnozřivost, dodává energii do našeho snažení. Propojuje naší duši s vesmírnou věčností, harmonizuje, čistí a chrání auru; pročisťuje čakry.

Léčebné použití

Křišťál pomáhá při srdečních a nervových nemocech, střevních a vředových onemocněních a proti ozáření. Uvolňuje bloky. Mírní neuralgické bolesti, nevolnosti a závratě.

Znamení zvěrokruhu: blíženci, lev, kozoroh

Křišťál je vhodný i pro všechna ostatní znamení.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra