Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

AROMA NÁHRDELNÍK LOOK

Amulet tance protikladů.
Cena: 202 Kč

 

Přívěšek Look je autorskou tvorbou umění L´art brut, ručně tvarován a zdoben kresbou. Slouží jako aroma difuzérodpařovač éterických olejů.

 

Představuje symboliku čísla dvě a slouží jako amulet poznání a propojení protikladných principů. Přívěšek je zavěšený na kůži, má průměr 5 cm. Náhrdelník je dlouhý 40 cm a má šroubovací zapínání.

 

Look jako amulet se symbolikou čísla dvě. Základním ztělesněním duality, v níž žijeme, cítíme a myslíme, je spojení kultury a přírody. Dvojka představuje spojení dvou rozdílných kvalit či pojmů. V tanci protikladů poznáváme sebe i svět kolem nás. Princip jednoty, sílu noci ztělesněnou jinovou Lunou, a princip rozmanitosti, sílu dne ztělesněnou jangovým Sluncem. Poznáváme také vztah Já-Ty, a ten nás vede ke sledování, rozeznávání a vyhodnocování rozdílů.

 

Pouzití: na přívěšek nanesete 1-2 kapky Vaší oblíbené přírodní esence (můžete si vybrat mezi Éterickými oleji Nobilis Tilia), necháte ji několik vteřin přívěskem vstřebat a pak už jen náhrdelník nosíte a voníte.

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra