Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky


DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat…


Všechny články
Facebook

Šumivé bomby antibakteriální s tea tree a citronem

Šumivky krásně provzdušní vodu a uvolní do koupele výživné oleje.
Cena: 39 Kč

 

Šumivé bomby do koupele s avokádovým olejem, tea tree olejem, citronovou kůrou a citronovou trávou.

Avokádový olej je vhodný pro velmi suchou, citlivou a unavenou pokožku. Obsahuje vitamíny A,E,D, lecitin a řadu minerálů. Podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky.

Tea tree oil je nejsilnějším širokospektrálním přírodním antiseptikem působícím proti choroboplodným zárodkům jako jsou viry, bakterie, houby a plísně. Pomáhá k odstranění vaginálních infekcí bakteriálního a plísňového původu. Nedráždí a nepoškozuje tkáně.

Citronová tráva se používá při svalových bolestech, na rány a otoky a nebo můžeme použít k přípravě osvěžujících koupelí. Tráva má antiseptické a antibakteriální účinky, osvěžuje tělo i duši a povzbuzuje podporu trávení. Výborně působí na imunitní systém, krevní oběh, proti depresím a bolestem zad.léčí nejen špatné trávení, infekce, edémy, zvětšené póry, ale i mastnou pokožku. Vůně cutronové trávy je vhodná při aromaterapii na dlouhé cesty a při špatném vstávání. Projasňuje kožní skvrny a osvěžuje pleť.

Organizmus uklidní a navodí příjemnou, harmonickou náladu.

Dozdobeno mýdlovou konfetou. Baleno ve folii.

Vložte 1ks do koupele a nechte vyšumět.

Váha cca 50g/ks.

Cena je uvedena za 1 kus!

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra