Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

OLEJ KOKOSOVÝ BIO

Rostlinný olej jednodruhový.
Cena: 99 Kč

 
Prvotřídní olej v Bio kvalitě je vhodný nejen ke smažení, vaření a pečení, ale také k hydrataci pokožky a masážím.Olej je získán lisováním z čerstvých a zralých kokosových ořechů a má výraznou kokosovou chuť. Bod tání tohoto oleje je cca 25°C, kdy přechází do tekutého stavu. Je výborný pro přípravu palačinek, k pečení cukroví i do salátů a orientální kuchyně. Doporučená nejvyšší teplota pečení je 180°C.
Zařazení:
Rostlinný olej jednodruhový

Složení:
100% BIO kokosový olej lisovaný za studena.
Skladování:
Skladujte v suchu. Chraňte před dlouhodobým přímým slunečním zářením.Výživové údaje ve 100 ml výrobku: Energetická hodnota 3712 kJ/ 886 kcal, tuky 100 g (z toho: nasycené mastné kyseliny 96,5 g, mono-nenasycené kyseliny 3,0 g, poly-nenasycené kyseliny 0,5 g), sacharidy 0,5 g (z toho cukry: <0,3 g), bílkoviny <0,5 g, sůl 0 g.Obsah netto: 400ml
Výrobce:
MEDIATE, s.r.o., Libchavy 561 16, ČR, www.apotheke.cz

 

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra