Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Dvoj CD Nakresli obraz své duše

Jarmila Beranová
Cena: 480 Kč

 

TOLIKA BYTOSTEM JIŽ UKÁZALO CESTU KE ŠTĚSTÍ !

-Dvě CD v jednom balení !!!

- na druhém CD je kompletní harmonizace jednotlivých čaker mluveným slovem a speciální hudbou. Kdo chce tiše naslouchat, vytrvá, a s pokorou odevzdá své emoce ruce držící pastelku, pocítí po čase drobné, ale významné ,,zázraky". Toto unikátní mluvené slovo autorky se speciálním hudebním doprovodem zavede každého kdo chce tiše naslouchat, jemně, bezpečně a nenásilně do přirozeného a čistého stavu, který nám všem byl vlastní.

Do stavu, kdy dokážeš vnímat naplno svou velkou moc, sílu, vůli a chtění. Tam někde hluboko ve svém nitru máš ukrytý poklad: - Svou touhu a velké přání, své Poslání a Poselství. Jsou tam také tvé emoce, nejniternější prožitky a vjemy, zranitelnost, obavy, snad i nedůvěra …

Chceš-li tiše naslouchat, vytrváš-li a s pokorou odevzdáš své emoce ruce držící pastelku, můžeš po čase pocítit drobné ale významné "zázraky". Dojde k harmonickému vyladění celé tvé osobnosti, což se příznivě projeví na úrovni emocionální i fyzické.

Pokud se ti podaří nakreslit obrázek „své duše“ bez jakéhokoliv zapojování rozu-mové části mozku a necháš se vést pouze intuicí a Vyšším vedením, podaří se ti malý „zázrak" : uvolnit beze zbytku i to nevyslovené, nepochopené, svazující a omezující. Tímto prostým sdělením beze slov odstraníš jemně a nenásilně vnitřní strach, obavu a nejistotu, které tě svazovaly. Pak dojde k uvolnění a nastolení rovnováhy tam, kde to je nejvíce potřeba, kde nejvíce rovnováha chybí. Během kreslení se nerozptyluj, zůstávej stále „ve svém středu“, jen tiše buď sám sebou, nic neočekávej, tiše sleduj své tvoření.

V jednom balení jsou dvě CD, na tom druhém je kompletní harmonizace jednotlivých čaker mluveným slovem a speciální hudbou.

Kresby na určitá témata  pak můžeš po čase zopakovat. Vždy je dobré zaznamenat si datum a hodinu, kdy byla kresba vytvořena. Intuice ti možná „pošle“ – zprostředkuje i mantru kresby, což je název obrázku který jsi vytvořil právě teď a v tento okamžik. Pro úplné pochopení a plné rozvinutí spirituální automatické kresby sloužící k diagnostice a interpretaci vytvořených obrázků doporučuji zúčastnit se pořádaných seminářů automatické kresby s cílenou tematikou.

Kontakt na autora hudby, skladatele pana Martina Štědroně na: www.martinstedron.cz

 


444444

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra