Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

,,Barevné pohádky", O andílkovi a další nové pohádky

pro děti 3 - 12 let
Cena: 349 Kč

 

Upravené a rozšířené vydání oblíbené knihy Jarmily Beranové pro děti 3-6 let Barevné pohádky, a pro ty starší cca 5-12 let známý příběh O andílkovi, který kreslil Zemi a další nové pohádky - O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi. To vše exkluzívně v jedné vázané knize na křídovém papíru s barevnými ilustracemi autorky.

Již z prvního vydání Barevných pohádek před 10 lety přicházela spousta ohlasů, sami čtenáři ji nazvali ,,malou dětskou vizuální meditací", tehdy to byla první vlaštovka- I. čakrová harmonizace pro správnou relaxaci a vývoj čakrového systému dítěte. Dítě zde přijímá barevné vibrace kresebných mandal a spolu s barevnými pohádkami dochází ke zklidnění, dobrému usínání, pocitu bezpečí, jistoty a rozvoji představivosti.

Snový příběh O andílkovi, který kreslil Zemi, který byl součástí II.vydání knihy je určen trochu starším dětem, rozvíjí mimosmyslové vnímání dítěte, podporuje v něm důležité charakterové vlastnosti, jako je vztah k přírodě. k naším Zemi, lásku, upřímnost, sebevědomí. Beravné příběhy z knihy lze ztvárnit přímo do volných listů v knize, nebo tam vkládat výkresy.V poetických příbězích si dítě osvojí kresbu mandal, rozpuštění strachu, kresbu přání a schopnost učit se.

Stejně tak je tomu v příbězích O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi, s novými ilustracemi, verši a nápady pro dětské tvoření.

Nádherným doplňkem k této nové knize je dvoj CD KRESLÍME S ANDÍLKEM a také dětské čakrové mandaly (biorezonátory)- lamino kartičky. Těším se na Vaše objednávky :).

 

 

  • Vydalo nakladatelství: Pastelový svět - Jarmila Beranová
  • Autor: Jarmila Beranová
  • Počet stran: 112
  • Vazba: vázaná
  • Rok vydání: 2013
  • Formát: 26,5 x 20,5 x1,4 cm
  • Jazyk: český
  • Žánr: Dětská literatura
  • EAN: 9788023918886
  • ISBN: 978-80-2391-888-6

 

 

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra