Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.krelovskykastanek.cz      www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

NUMEROLOGIE HROU - UČEBNICE II. DÍL

MARTINA BLAŽENA BOHÁČOVÁ
Cena: 203 Kč

 

Tato učebnice numerologie navazuje na 1. Díl.

Ten, kdo pracoval s prvním dílem, už umí vnímat své vlastní denní energie a umí na tyto energie reagovat. Naučili jste se dělat si numerologický kalendář. Numerologický kalendář by měl být každodenní součástí vašeho života. Klidně si ho můžete vytvořit do klasického kalendáře.

V knize, kterou Vám nyní představuji, se dozvíte důležité informace o svých životních číslech. Když se člověk narodí, dostává k dispozici energie čísel. Tyto energie ho během života ovlivňují. Je to datum narození. Podle data narození můžete vypočítat spoustu informací, které se týkají vašeho života. Podle data narození můžete také zjistit, část svého karmického zadání. Podle data narození můžete zjistit, které jsou Vaše osudové karty. V této knize, si najdete, jaké Tarotové karty jsou Vaše osobní karty. Podle data narození můžete zjistit, jak máte pracovat se svým zdravím. Všechny tyto informace Vám nabídne Vaše životní číslo. Můžete si vše zjistit o sobě a také o lidech, kteří Vás obklopují. Jako u všech mých knih Vám opět spojím informace z numerologie, astrologie a tarotů. Ono totiž vše souvisí se vším. Uvidíte, jak krásně do sebe vše zapadá.

MARTINA BLAŽENA BOHÁČOVÁ

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra