Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.krelovskykastanek.cz      www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

KOŘENÍ PROTI CHOŘENÍ

Mgr. Hana Synková
Cena: 196 Kč

 

Kdo je pořádně pročesnekován, procibulován a humorem prokořeněn, uchová se dlouho čerstvý", míní Jitka Molavcová. Tvůrci této knížky s ní vřele souhlasí a dodávají: Proč bychom se netěšili, když máme možnost ochutit si jídlo, okořenit si život barvou, chutí a vůní, ale taky ingrediencemi užitečnými pro zdraví. Ostatně, koření může poskytnout i "první pomoc". Což v této knize dokládají i populární osobnosti. Osobitý vztah ke koření mají Zuzana Bubílková, Vráťa Ebr, Pavlína Filipovská, Naďa Konvalinková, Jitka Molavcová, Jiří Suchý, Jaroslav Seifert, Stella Zázvorková ... Inka Delevová, Pražanka s jihočeskou duší, je malířka a ilustrátorka. Má fantazii i smysl pro detail. Vystavovala na světových výstavách. Ilustruje anatomické atlasy, encyklopedie i pohádky. Dovede nakreslit koně či cizokrajná zvířata i v pohybu, natožpak koření a bylinky, které jsou jí důvěrně známé. Hana Synková je Jihočeška, jejíž jihočeská babička rozuměla bylinkám i koření. Pochází z lékařské rodiny, takže k medicíně i k lidové medicíně má blízko. Ráda zkouší dobrá a netradiční jídla. Patnáct let se vozí na rozhlasovém zábavně vzdělávacím Kolotoči, takže své poznatky předává poutavou formou.

V knize naleznete téměř 50 druhů koření. Dozvíte se, jak si můžete poskytnout první pomoc bylinkami a účinné rady např. při bolestech zubů, chřipce i co lze použít jako afrodiziakum.

 

Doporučujeme také od této skvělé autorky  knihy: NEBUĎME KYSELÍ, BUĎME ZDRAVÍ a BYLA JSEM TLUSTÁ, JSEM JAKÁ JSEM.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra