Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Inca Collagen

Cena: 1 430 Kč

 
Inca Collagen je doplněk stravy, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, pokožky, nehtů a vlasů.
  • 100% rybí kolagen v prášku k pití
  • Prémiový třísložkový kolagen (obsahuje kolagen typu I, II, III)
  • V denní dávce až 3000 miligramů
  • Nejlepší poměr kvality a ceny
  • Ověřen zákazníky
  • Český výrobek
  • Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C a vitamin D jako dárek zdarma.

 

 

Obsah balení

 

  •          Jedno balení Inca Collagenu (90 000 mg) obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 mg hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb, což stačí na měsíční užívání.
  •          Každý sáček obsahuje kolagen typu I., II., III. ve formě prášku, který je rozpustný ve vodě, ovocném džusu, mléku, nebo jiné studené tekutině s výjimkou grapefruitového džusu.
  •          Sáčky jsou lehké, skladné a praktické, nezaberou téměř žádné místo. 1 000 mg Inca Collagenu stojí necelých 14 Kč, což představuje nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

 

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

 

Jak s Inca Collagenem začít

 

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvouměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka.

 

Kdy Inca Collagen užívat?

 

Někteří sportovci Inca Collagen kvůli maximálnímu účinku užívají na noc. Pokud se ale rozhodnete kolagen užívat ráno, rozhodně tím nic nezkazíte. Je jedno, jestli kolagen budete pít ráno nebo večer, je to čistě na vás.

 

Už Inca Collagen beru

 

Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na potřebě organismu. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a přitom v organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání dlouhodobě, nebo podle doporučení lékaře.

 

Inca Collagen v akutních případech

 

Pokud trpíte akutním nedostatkem kolagenu, užívejte 3 sáčky Inca Collagenu denně po dobu alespoň 1 týdne. Nepřekračujte ovšem nejvyšší doporučenou dávku 10 000 mg kolagenu denně.

 

Návod k použití

 

Obsah 1 sáčku (3 000 mg) rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného studeného nápoje a vypijte.

 

Nejdřív prášek nasypte do suché nádoby a pak zalijte tekutinou.

 

Doporučené dávkování je jeden sáček (3 000 mg) 1× denně.

 

Nejvyšší doporučená dávka je 10 000 mg denně.

 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Inca Collagen získal několik certifikátů od zahraničních institutů

 

Certifikát od německé anti-dopingové laboratoře Deutsche Sporthochschule v Kolíně:

 

23. 2. 2016 Inca Collagen získal certifikát od anti-dopingové laboratoře, který potvrzuje jeho naprostou bezpečnost a nezávadnost pro použití u sportovců. Tato laboratoř je brána jako autorita rozhodující v otázce dopingové kontroly pro olympijské hry. Tento certifikát znamená, že se nemusíte bát užívat náš kolagen i jako vrcholoví sportovci a také potvrzuje, že je Inca Collagen čistý a opravdu kvalitní preparát.

 

Účinky hydrolyzovaného kolagenu typu I., II. a III. A jeho prospěšnost pro lidský organismus byly testovány v celé řadě klinických studií, uvádíme zde alespoň některé z nich:

 

 

https://www.incacollagen.cz/

 

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra