Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

EPAM Zelený jíl francouzský prášek

170 g
Cena: 209 Kč

 

Přírodní bylinný prášek EPAM, určený pouze jako doplněk stravy. 

Zelený jíl má absorbční, antioxidační a čistící vlastnosti.

Použití 

Zelený jíl - normální trávení, čištění a detoxikace, antioxidant, duševní pohoda – stres.

Konzumace jílu v dnešním světě není nic neobvyklého. Kromě Ruska a Asie, kde má pojídání jílu své kořeny ve starověkém lékařství, se tento způsob aplikace těší čím dál větší oblibě, prakticky v celé západní Evropě, Austrálii a Americe. Částečně je to díky blahodárným účinkům jílu, ale pacienti navíc zjistili, že konzumace není vůbec nepříjemná. Jíl má vysokou schopnost absorbovat toxické látky v organismu.
 
Při svém průchodu od hrtanu, jícnu, žaludku a střevy jíl na sebe váže různé infekce, toxiny, plyny, přebytečnou radioaktivitu, čímž organismus vyčistí od všeho nepotřebného. Tímto způsobem jíl chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám. Jíl obsažený ve výrobku se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.

Složení 

Zelený jíl: křemík, vápník, hliník, železo, draslík, hořčík, titan, sodík, glukopur, minerály (smektit, illit, chlorit, kaolinit, dolomit, kalcit, křemen, živec).

Dávkování 

1 čajovou lžičku jílu nasypte večer do 150 ml vody, zamíchejte a nechte do rána aktivovat. První 3 dny pijte pouze odstátou jílovou vodu vždy 15 min. před jílem. Od 4. dne ráno vodu s jílem znovu zamíchejte a nalačno vypijte. Nepoužívejte kovové nádobí! Po třech týdnech podávání udělejte týden pauzu, pak opět týden užívejte a další týden udělejte opět pauzu.

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra