Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.krelovskykastanek.cz      www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Čtyři dohody

Autor: Don Miguel Ruiz Čte: Jaroslav Dušek Režie: Jan Němeček Stopáž: 3 CD / 3h 4min
Cena: 330 Kč

 

Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou.

Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. Kniha Čtyři dohody vychází ze staré moudrosti Toltéků a nabízí mocný nástroj, který může velmi rychle změnit naše životy a vnést do nich nový zážitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Don Miguel Ruiz (1952) | narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů. I přes očekávání své rodiny pokračovat v této léčitelské tradici se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda. Po ní se rozhodl naplno věnovat rozvíjení staré moudrosti svých předků a tuto moudrost předávat ostatním.

Jaroslav Dušek (1961) | herectví vystudoval u profesora Ivana Vyskočila. V roce 1980 založil divadlo Vizita, které hraje dodnes. Popularitu filmového herce mu přinesly hlavně dva snímky režiséra Jana Hřebejka - Pelíšky a Musíme si pomáhat. Od roku 2005 hraje v klubu Lávka divadelní představení založené na knize Čtyři dohody.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra