Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Anděl Úspěchu Barakiel

Přáníčko + přívěšek na krk
Cena: 149 Kč

 

Přání se dále skládá z těchto částí: Andílek - 4,5cm přívěšek na krk na černé šňůrce - díky posuvnému uzlu je možné měnit její délku, průhledná fólie, zelená obálka formátu 13x13cm, otevírací kartička formátu 12x12cm.

 

Text na zadní straně přání:

Vnímání úspěchu je velice relativní a individuální, stejně jako oblasti, ve kterých ho toužíme dosáhnout. Úspěch nepřijde za námi, musíme se za ním sami vydat, ať už ho chceme získat v zaměstnání, ve vztazích, v rodině, ve škole či v podnikání. Anděl Barakiel je připraven Vás na cestě za úspěchem doprovázet, pomáhá nebýt poražen a vstát, i když jste padli k zemi. Také pomáhá uvědomit si, že žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla Vašich snů.

 

Uvnitř přání je tento text:

Andělé mají léčivou moc, která nám může pomoci v situaci, která nás souží a narušuje náš klid a duševní rovnováhu. Život nám bohužel do cesty staví překážky, které není snadné překonat.Problémy ve vztazích, se zdravím, v rodině, s financemi či v zaměstnaní nás sužují a vyčerpávají po všech stránkách.  Pokud potřebujeme ve svízelné situaci pomoc, Andělé jsou připraveni. Jen je nutné je o tuto pomoc požádat. Nemusíte být věřící, abyste svoji prosbu přednesli. Stačí na Anděla pomyslet a v tuto chvíli by Vám měl být nablízku. Vaše přání vyslovte a na závěr prosby mu nezapomeňte poděkovat. K vyplnění přání Vás dovedou situace, které se jeví jako náhodné. Mohou to být sny, představy nebo tušení. Proto je důležité vnímat impulzy, být otevřený a intuitivní.

 

Možná provedení: přívěšek na krk, nebo přívěšek na mobil.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra