Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky


DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat…


Všechny články
Facebook

Léčení, zdraví - Rafael

Přáníčko + přívěšek na krk
Cena: 139 Kč

 

 

Přání se dále skládá z těchto částí: Andílek - 4,5cm přívěšek na krk na černé šňůrce - díky posuvnému uzlu je možné měnit její délku, průhledná fólie, zelená obálka formátu 13x13cm, otevírací kartička formátu 12x12cm.

 

Text na zadní straně přání:

 

Anděl Rafael dohlíží na vše, co souvisí se zdravím. Je to mocný léčitel fyzických těl a dokáže přinést okamžitou úlevu od utrpení. Osvobozuje také duši od napětí a od starostlivých myšlenek, uzdravuje strach, nedůvěru, zlomená srdce. Často prostřednictvím intuice a tušení radí, jak se podílet na tom, aby naše těla zůstala zdravá, dává vnitřní impulsy, abychom zlepšili svou stravu, častěji cvičili a odpočívali. Proto je důležité všímat si svých vnitřních pocitů. Když svému tělu poskytujete prvotřídní péči, váš životní postoj a sebeúcta přirozeně vzrůstají.

 

Uvnitř přání je tento text:

 

Andělé mají léčivou moc, která nám může pomoci v situaci, která nás souží a narušuje náš klid a duševní rovnováhu. Život nám bohužel do cesty staví překážky, které není snadné překonat.Problémy ve vztazích, se zdravím, v rodině, s financemi či v zaměstnaní nás sužují a vyčerpávají po všech stránkách.  Pokud potřebujeme ve svízelné situaci pomoc, Andělé jsou připraveni. Jen je nutné je o tuto pomoc požádat. Nemusíte být věřící, abyste svoji prosbu přednesli. Stačí na Anděla pomyslet a v tuto chvíli by Vám měl být nablízku. Vaše přání vyslovte a na závěr prosby mu nezapomeňte poděkovat. K vyplnění přání Vás dovedou situace, které se jeví jako náhodné. Mohou to být sny, představy nebo tušení. Proto je důležité vnímat impulzy, být otevřený a intuitivní.

Možná provedení: přívěšek na krk, nebo přívěšek na mobil.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra