Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.


www.bio-mesicnik.cz  www.domacihomeopatie.cz


1. V pravé části stránek si vyberte kategorii zboží, která Vás zajímá.  Pokud chcete rychleji najít zboží a znáte jeho…


Všechny články
Facebook

Anděl Lásky 1+1

Přáníčko + přívěšek na krk
Cena: 149 Kč

 

Přání se skládá z těchto částí: Andílek - 4,5cm přívěšek na krk na černé šňůrce - díky posuvnému uzlu je možné měnit její délku, průhledná fólie, červená obálka formátu 13x13cm, otevírací kartička formátu 12x12cm.

 

Text na zadní straně přání:

 

Láska nás obklopuje na každém kroku, a přece se stává, že ji někdy marně hledáme na každém rohu, pod každým úsměvem. Někdy trvá věčně, jindy se neohřeje ani na pár dní. Chceme-li nalézt někoho, kdo s námi bude psát náš životní příběh, můžeme anděly Lásky požádat o člověka, který se k nám nejlépe hodí nebo s nímž si vzájemně nejlépe naplníme své potřeby. Také pomáhají udržovat vášeň a upevňovat láskyplné svazky párům, které spolu žijí delší dobu, posilují věrnost. Myslete na to, že opravdová láska přijímá jiné lidi takové, jací jsou, aniž by se je pokoušela změnit.

 

Uvnitř přání je tento text:

 

Andělé mají léčivou moc, která nám může pomoci v situaci, která nás souží a narušuje náš klid a duševní rovnováhu. Život nám bohužel do cesty staví překážky, které není snadné překonat.Problémy ve vztazích, se zdravím, v rodině, s financemi či v zaměstnaní nás sužují a vyčerpávají po všech stránkách.  Pokud potřebujeme ve svízelné situaci pomoc, Andělé jsou připraveni. Jen je nutné je o tuto pomoc požádat. Nemusíte být věřící, abyste svoji prosbu přednesli. Stačí na Anděla pomyslet a v tuto chvíli by Vám měl být nablízku. Vaše přání vyslovte a na závěr prosby mu nezapomeňte poděkovat. K vyplnění přání Vás dovedou situace, které se jeví jako náhodné. Mohou to být sny, představy nebo tušení. Proto je důležité vnímat impulzy, být otevřený a intuitivní.

 

 Možná provedení: přívěšek na krk, nebo přívěšek na mobil.

 

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

apotheke 

bio zebra