Dvoj CD Kreslíme s andílkem - pro děti

Jarmila Beranová
Cena: 480 Kč

 

NÁDHERNÉ PŘÍBĚHY, HRÁTKY S PASTELKAMI, KRESLENÍ MANDAL - Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše
a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění.

 

Dvoj CD "Kreslíme s andílkem" průvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění. (Titul získal čestné uznání za nakladatelský přínos v oblasti literatury pro hobby v Ceně Výstaviště Lysá nad Labem na Polabském knižním veletrhu 2008)

Některé děti již znají ,,andílka“z dvojknihy ,,Barevné pohádky“ a ,,O andílkovi, který kreslil Zemi“. Všem těmto dětem a zejména těm, které dosud knihu nemají a také všem jejich vnímavým ochráncům je určeno toto volné vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební vizuální meditace. Druhé CD ,,Kreslíme mandaly“ bude dítě provázet nádhernými prožitky tance barev, jemné poezie a hudby. Vytvářením kresebných témat dojde k mimořádnému zklidnění, rozvoji kreativity, soustředění a barevné citlivosti. Při poslechu a aktivní tvorbě získá dítě pocit jistoty, nalezení sebe sama a samotný tvůrčí proces přinese relaxační a terapeutické účinky.

Toto dvoj CD skvěle doplňuje dvojknihu pro děti. Kromě volného vyprávění některých příběhů s andílkem formou originální hudební meditace si dítě vyzkouší kreslení mandal s nádhernými prožitky tance a barev a jemné poezie..

Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění …Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor