Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.Jak léčit kašel Vašich dětí pomocí přírodních pomocníků? Je důležité rozlišovat, zda se jedná o kašel vlhký nebo suchý …


Všechny články
Facebook

Mouka z CHIA bílá

300g
Cena: 89 Kč

 

Mouka bez lepku. 

Chia  mouka je vyrobena mletím výlisků bílých chia semínek po extrakci oleje. Tím, že je vyrobena z bílých nikoli černých chia semen, neovlivňuje tolik barvu finálního těsta nebo produktu. Výborně váže vodu, je přirozeně bez lepku a je vynikajícím pomocníkem pro bezlepkové pečení.

Složení:

  • 100 % mleté výlisky bílých semen chia (Salvia Hispanica)

Příprava:

  • Mouku můžete využít v jakémkoli receptu, doporučujeme nahradit nejvýše 10 % běžné mouky chia moukou. Zejména v koláčích, sušenkách, vdolcích a všude tam, kde je potřeba docílit hedvábně hladkého těsta. Můžete ji také použít k zjemnění či zahuštění omáček, polévek, zeleninových pokrmů, nebo přidávat jen tak do snídaňových kaší, jogurtů apod. Připravte si třeba také lahodné smoothie.

Výživové údaje ve 100g výrobku:

 

Energetická hodnota 1320kJ/318,2kcal
Tuky 10,0g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,0g
Sacharidy 43,6g
- z toho cukry 4,7g
Bílkoviny 32,9g
Vláknina 38,9g
Sůl 0,004g

 

Obsah:  300 g

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor