Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.Jak léčit kašel Vašich dětí pomocí přírodních pomocníků? Je důležité rozlišovat, zda se jedná o kašel vlhký nebo suchý …


Všechny články
Facebook

Masážní žínka

Cena: 25 Kč

 

Je ideální pro čištění a jemnou exfoliaci pokožky. Její jedinečné,  otevřené vlákno vám umožní používat mýdlo až dvakrát tak dlouho než bez použití této houbičky. Díky ní vytvoříte bohatou pěnu. Užívejte ji denně ve sprše či koupeli v  kombinaci s mýdlem, kopelovým či sprchovým gelem či peelingem, tak  abyste podpořili cirkulaci vaší krve v pokožce. Použití houbičky je  snadná cesta k jemné a hladké pokožce. Po použití ji vždy propláchněte a  usušte. Zavěšte ji na vlastní držák, tak aby byla na otevřeném vzduchu a  krásně se opět rozvila.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor