Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.Jak léčit kašel Vašich dětí pomocí přírodních pomocníků? Je důležité rozlišovat, zda se jedná o kašel vlhký nebo suchý …


Všechny články
Facebook

Kvásková kuchařka - BEZ LEPKU a BEZ CUKRU

Jana Berková
Cena: 360 Kč

 
Autorka druhého dílu z cyklu kváskových kuchařek představuje další úžasné možnosti kvásku. Možnosti, které objevila, ověřila a vydala v krásné a praktické kuchařce. Tentokrát z přirozeně bezlepkových mouk, zdravějších sladidel a volitelně i bez laktózy. Rozšiřuje tak kváskový jídelníček o další pokrmy a pečivo, ze kterých jsou nadšeni i ti, co lepek mohou.
 
  KNIHA OBSAHUJE:
  • Podrobný úvod o bezlepkovém kvásku 
  • Postupy přípravy kváskového pečiva pařením a pečením.
  • Informace o pomůckách a surovinách na bezlepkové pečivo.
  • Přes 70 receptů na pečení, vaření i smažení s tipy na různé obměny. Všechny recepty na profesionálních fotografiích.

NA JAKÉ KVÁSKOVÉ RECEPTY SE MŮŽETE TĚŠIT?

Na známé pokrmy připravené zdravěji, za použití bezlepkových kvásků. Různé druhy polévek, omáček, knedlíků, úžasných pomazánek. Několik zajímavých receptů na lehce stravitelné luštěniny ve formě mouk. Neznámý a nečekaný pokrm z kvásku je kvásková majonéza a škvarková pomazánka bez sádla. Ze slaného pečiva - chleba z chleba, jogurtový a podmáslový chleba v zimní a letní variantě, makový chleba, bramborový, cibulový, focaccia, chleba s obilovinami, řepánky a mrkvánky, trvanlivé slané mlsání z celeru. Rýžovým sirupem slazené (ale klidně i jiným sladidlem) chlebíčky z banánů, pohanky, hrachu, máku a kokosu, perníky a perníčky, štoly, koláče jablečné a tvarohové, müsli tyčinky, ovesné sušenky a hrudky, vynikající trvanlivé sušenky z mrkve. Bezlepkových mouk je ještě více druhů, než lepkových. Kuchařka Vás svojí kreativitou naladí zábavné na chutné tvoření z bezlepkových kvásku.

130 stran, spirálová vazba, celobarevná, křídový papír, kulaté rohy, vyšla v roce 2017 + jako dárek SUŠENÝ KVÁSEK 

   

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor