Iswari Mladý ječmen bio

zvýšení imunity, detoxikace a podpora vitality
Cena: 268 Kč

 

Mladý ječmen je jednou z nejstarších zelených potravin používaných na podporu zdraví. Zmínky o užívání jeho výhonků nalezneme již v antických textech. Mezi nejdůležitější účinky patří zvýšení imunity, detoxikace a podpora vitality. Chlorofyl a beta-karoten v mladém ječmeni bohatě obsažené jsou skvělým antioxidantem.

 


Způsob použití:

 • Vmíchejte obsah jedné lžičky do polévky, salátu, ovocného nebo zeleninového džusu, apod. Zelený koktejl: 1 jablko, špetka čerstvého zázvoru, 1 lžička mladého ječmene v prášku, citronová nebo limetková šťáva na dochucení, hrstka špenátu. Rozmixujte a hned vypijte. Pociťte regenerační účinky chlorofylu!
 • Důležité je používat mladý ječmen jen v pokrmech teplých do 40 st. C, čili přidat lžičku do polévky servírované již na talíři! Jenom tak získáte plný prospěch ze všech látek, které byly plně zachovány během šetrného zpracování mladého ječmene bez jakékoli vysokoteplotní chemické úpravy.

Upozornění:

 • Pravidelná konzumace mladého ječmene není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

 

Nutriční hodnoty ve 100 g:

 • Energie 174 kcal/725 kJ
  Proteiny 24 g
  Tuky 3 g
  Sacharidy 14,3 g
  Vláknina 47,7 g
  Sodík 50 mg

 

Obsah: 125g

 

Výrobce: Iswari Superfood, s.r.o.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor