Co nabízíme

Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.

Podporujeme

podporujeme nadační fond Zdeňky Žádníkové a Prodej produktů se značkou regionální produkt

Novinky

DĚKUJEME VÁM, MOC SI TOHO VÁŽÍME.Jak léčit kašel Vašich dětí pomocí přírodních pomocníků? Je důležité rozlišovat, zda se jedná o kašel vlhký nebo suchý …


Všechny články
Facebook

BALÍČEK VŮNÍ

Keramická destička pro absorbci éterických olejů, směs éterických olejů Radost ze života 10ml a směs éterických olejů Imunita 10ml.
Cena: 499 Kč

 

Vyzkoušejte účinky stoprocentních přírodních éterických olejů k navození příjemné atmosféry i zlepšení zdraví.

Směsi můžete kapat na keramickou destičku, do aromalampy či difuzéru, nebo je naředit do masážního či koupelového oleje.

 

Obsahuje:

Keramickou destičku pro absorbci éterických olejů, směs éterických olejů Radost ze života 10ml, která povznáší a uvolňuje, ulevuje při depresi, přináší radost a optimismus a směs éterických olejů Imunita 10ml, která zvyšuje odolnost organizmu, má výrazné protivirové a antibakteriální působení a posiluje imunitní systém.

Zabalené v barevném sáčku z organzy.

Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor