100% aroniová šťáva

0,6 l plastová láhev
Cena: 115 Kč

 

Popis zboží

Složení: 100% aroniová šťáva, bez přidaných konzervantů Aronie se pěstuje v oblasti Podbeskydí. Šťáva je lisovaná za studena, pasterovaná.

 

Aronie má plody s velkým množstvím fyziologicky cenných látek*.

 

JÓD**

 

Plody bez semen obsahují kolem 40 mikrogramů jódu na 100 g. Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu pokožky, k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.

 

DRASLÍK

 

Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů, přispívá k udržení normálního tlaku krve.

 

VÁPNÍK

 

Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

 

HOŘČÍK

 

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá k normální psychické činnosti, .

 

VITAMIN C

 

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

 

VITAMÍN B2

 

Riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení normálních červených krvinek.

 

VITAMÍN B6

 

Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

 

NIACIN

 

Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k udržení normálního stavu sliznic, přispívá k normální psychické činnosti.

 

ŽELEZO

 

Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

 

FOSFOR

 

Fosfor je potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí u dětí.

 

PEKTIN

 

Pektiny přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 6 g pektinů denně.)
Konzumace pektinů s jídlem přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po tomto jídle. (příznivého účinku se dosáhne konzumací 10 g pektinů jakožto součásti jídla.)

 

zdroje:
*http://www.vutbr.cz/www_base/zav_prace_soubor_verejne.php?file_id=36997

 

 
Přihlašování

Nobilis Tilia

biofaze

 

CPK_normal

vana

janca

apotheke 

bio zebra

Sonnentor